PIELUSZKO-MAJTECZKI TRENINGOWE  wielorazowe trenerki Powiększ do pełnego rozmiaru

PIELUSZKO-MAJTECZKI TRENINGOWE wielorazowe trenerki

Majteczki treningowe zostały zaprojektowane w celu ułatwienia dziecku przejścia od pieluszkowania do nocniczka. Wyglądają jak tradycyjne majteczki, jednak wewnątrz mają wszytą warstwę chłonną. Dziecko nie odczuwa dyskomfortu w razie wpadki.

Dodatkowo po bokach majteczek jest trzystopniowa regulacja . Dzięki temu , majteczki można w łatwy sposób zdjąć i ubrać czyste.

Model ZWIERZĄTKA

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

29,00 zł

Ideą majteczek treningowych jest ułatwienie i przyspieszenie przejścia z pieluszkowania na nocniczek. Główną zaletą majteczek treningowych jest łatwość w ich ściąganiu i zakładaniu. Maluszek może sam wykonywać tę czynność , co jest dla niego nową, satysfakcjonującą jakością i uczy samodzielności. Wzdłuż boków znajdują się regulowane zatrzaski co bardzo ułatwia ściąganie majteczek.  Warstwa zewnętrzna wykonana jest z tkaniny PUL. Jest to wodoodporny, oddychający i niezwykle trwały materiał. Warstwa wewnętrzna wykonana jest z tkaniny bambusowej naturalnie przeciwalergiczna i antybakteryjna. Wewnątrz wszyty jest dobrze wyprofilowany wkład z mikrofibry. Bardzo miękki i chłonny. Majteczki treningowe przeznaczone dla dzieci od 9 do 15 kg. Możliwa regulacja za pomocą napów.

Dziecko bardzo chętnie zamienia pieluszkę na majteczki treningowe. Czują się zmotywowane do korzystania z nocniczka.

Newsletter

Wydarzenia Ekomiejsca:

Promocja

Chusta wiązana