Chusta wiązana elastyczna BASIC JPMBB Powiększ do pełnego rozmiaru

Chusta wiązana elastyczna BASIC JPMBB

Chusty wiązane elastyczne najbardziej przylegają do ciała - używać można od narodzin dziecka. Chusta BASIC "JPMBB" pozwala zrobić węzeł wcześniej, przed umieszczeniem dziecka wewnątrz. Można następnie wyciągać i wkładać ponownie dziecko bez konieczności rozwiązywania węzła. Chusta jest miękka - nie odciska się na skórze dziecka, a jednocześnie gęsta , mocna i trwała.

Kolor: RÓŻ

Więcej szczegółów

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

109,00 zł

Dzięki chuście możemy dziecko zabrać wszędzie ze sobą na zakupy, do lasu, autobustu, sklepu, na plażę czy do lekarza. Chusta wiązana elastyczna to długi pas materiału, który owijamy ściśle wokół osoby noszącej i dziecka. W chuście doskonale rozkłada się ciężar ciała dziecka. Na bazie węzła podstawowego można umieścić dziecko w wielu pozycjach w zależności od wielu i potrzeb bez konieczności rozwiązywania węzła: z przodu, z boku, na plecach.

Wyjątkowy splot tkaniny produkowany jest na wyłączność firmy "JPMBB" - wiele firm próbowało zrobić podobny, ale tkanina "JPMBB" to nieporównywalna miękkość a zarazem odpowiednia gęstość tkaniny, dzięki czemu mamy najdoskonalsze dopasowanie.Fałdy tkaniny nie odciskają się na skórzedziecka. Chusta jest oddychająca i przewiewna. Otula dziecko jakby to była jego druga równie delikatna skóra.

Chusta pasuje od 2 do 14kg. Długość 4,60m. Szerokość 50cm. 

Materiał : Bawełna 95% Elastan 5%

Certyfikowany OEKO TEX100 bez metali ciężkich. Uszyte zgodnie z normami jakości . Najwyższa jakość .

 

Newsletter

Wydarzenia Ekomiejsca:

Promocja

Chusta wiązana