BERGAMOTOWY 100% NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY Powiększ do pełnego rozmiaru

BERGAMOTOWY 100% NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY

Polecamy 100% naturalny, czysty olejek eteryczny bergamotowy Firmy Bamer. Ten olejek eteryczny o orzeźwiającym, cytrusowym zapachu, pozyskuje się ze skórek owoców pomarańczy bargamota poprzez wytłaczanie i descylację. Owoce przypominają skrzyżowanie pomarańczy i grejfruta. Olejek ten ma wszechstronne zastosowanie zarówno w aromaterapii, jak i w kosmetyce.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

7,00 zł

Ekomiejsce poleca  100% naturalny, czyty olejek eteryczny Firmy Bamer.  Olejek z bergamotki stosuje się w leczeniu stresu, depresji, lęków, anoreksji. Ma działanie uspokajające - daje poczucie zrelaksowania i szczęścia.Stosowany jest także w różnych rodzajach zakażeń, w tym zakażeń skóry, takich jak łuszczyca, trądzik, owrzodzenia czy egzemy. Ma działanie antyseptyczne w infekcjach dróg moczowych i stanach zapalnych, takich jak zapalenie pęcherza . Ma także działanie, przeciwgrzybicze, przeciwrobaczne i dezodorujące.Jest on stosowany także w celu pobudzenia układu pokarmowego, wątroby i śledziony. Zażyty doustnie działa także wykrztuśnie, wiatropędnie i moczopędnie. Stosowany jest jako dodatek aromatyczny np. w herbatach Earl Grey. 

Najwyższą  jakość olejków BAMER potwierdzają liczne certyfikaty i atesty. Brak rozcieńczenia olejków wyjaśnia ich wysoką wydajność oraz skuteczność w aromaterapii, inhalacjach, kąpieli i masażach.

Newsletter

Wydarzenia Ekomiejsca:

Promocja

Chusta wiązana